Pasqyrë e grimit LED për Desktopin e Desktopit të Bukurisë në formë të dyanshme të fytyrës

Përshkrim i shkurtër:


 • Çmimi FOB: 0,5 - 9,999 dollarë amerikanë / copë
 • Min.Sasia e porosisë: 100 Copë/Copë
 • Aftësia e furnizimit: 10000 Copë/Copë në muaj
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Pasqyrë e grimit LED

  1. A mund të marrim një çmim më të ulët? Ndonjë zbritje?

  Po, çmimi nuk është problem, gjithçka mund të negociohet në bazë të sasisë.

  2. Cili është MOQ juaj?

  Asnjë MOQ për asnjë test mostër.

  5. Shërbimi OEM/ODM është i disponueshëm?

  Po, ne kemi një aftësi të fortë për t'u ofruar klientëve produkte ODM&OEM të cilësisë më të lartë.

  Dhe do të kërkojë MOQ.

  6. Për Kushtet e Tregtisë, të tilla si pagesa dhe kohëzgjatja.

  * Kushtet e pagesës: Ne kryesisht mbështesim transfertën bankare T/T, Paypal, Western Union.

  * Metodat e transportit: EMS, DHL, FedEx, TNT, UPS, nga deti, ose agjenti juaj i transportit

  * Kohëzgjatja: Urdhri i mostrës 3 ditë pune; Porosi me shumicë 10-25 ditë pune (pas pagesës suaj)

  7. Po për Garancinë?

  ka 12 muaj garanci.

  Ndërsa garancia nuk është përgjegjëse për ato të thyera nga dhuna ose të përditësuara me marka të tjera.

  Nëse keni ndonjë interes apo pyetje, 

  ju lutem mos ngurroni të më kontaktoni ose të më dërgoni një pyetje :)

  contact us
 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Produkte të ngjashme